Начална страница Футбол УЕФА наказа Реал Мадрид заради Гуардиола

УЕФА наказа Реал Мадрид заради Гуардиола

УЕФА наказа Реал Мадрид заради хомофобски скандирания на някои фенове срещу мениджъра на Манчестър Сити, Пеп Гуардиола.

На испанския клуб бе наложена глоба от 30 000 евро и условна санкция за частично затваряне на стадиона, ако подобно поведение се повтори в следващите две години.

Освен тези санкции, Реал е задължен да остави поне 500 места празни на стадиона по време на следващия европейски мач на “Бернабеу”.

Грозните викания срещу Гуардиола се случиха по време на победата на Реал срещу Сити с 3:1 в реванша от осминафиналите на Шампионската лига на стадиона в Мадрид.

Заредете още свързани статии
Load More In Футбол

Вижте също

Италианският футбол има нов президент!

Футболната федерация на Италия има нов президент. Днес това е Джовани Малaго, който победи…