Начална страница Футбол Интер с първо ново попълнение за това лято

Интер с първо ново попълнение за това лято

Вицешампионът на Италия Интер представи първото си ново попълнение за сезон 2025/26. Това е хърватинът Петър Сучич, който идва от Динамо Загреб.

За правата на 21-годишния опорен полузащитник “нерадзурите” ще заплатят 14 милиона евро, а още 2,5 милиона евро са предвидени като бонуси. Сучич, който е роден в Босна и Херцеговина, но играе за националния отбор на Хърватия, записа 32 мача през изминалия сезон.

В тях той вкара седем гола и направи четири асистенции. Договорът на халфа с Интер е до лятото на 2030 година.

Заредете още свързани статии
Load More In Футбол

Вижте също

Започна се: Театър около фланелките на Хулиан Алварес в Мадрид! (Видео)

Най-кратък е пътят от любовта до омразата. Този феномен е особено видим в Мадрид, с пример…