От години загребският “Мaксимир” не е в най-добро състояние. Някои го обявяват за един от най-грозните стадиони в Европа, а една от трибуните е напълно нефункционална. Въпреки това хърватският шампион Динамо играе мачовете си на този старомоден стадион, който скоро може да отиде в историята. Сините скоро ще трябва да представят план за изграждане на нов стадион и заедно с …