Футболистите на Евертън успяха да победят Брайтън с резултат 2:0 във втория кръг на английската Висша лига на новия стадион “Хил Дикинсън”. Това беше първият мач на Джак Грилиш пред домакинските фенове, а бившата “десетка” на Манчестър Сити демонстрира, че все още може да играе на високо ниво. Грилиш се прояви като главен архитект в акциите на “карамелите”, асистирайки и …