Футболът винаги е успявал да изненада през годините, но тази ситуация е наистина различна от всички останали. Президентът на Слобода Азмир Хусич проведе пресконференция и съобщи, че е решено да се освободят всички играчи и треньорът! Наистина непозната ситуация в историята на футбола, това беше реакция на клуба след като в полусезона бяха спечелени само две точки. “Освободихме всички футболисти. …