ЛОША СЕЗОНА за Реал Мадрид, в която Барселона е на крачка от спечелване на титлата, създава все по-голямо недоволство сред феновете. Напрежението ескалира след равенството 1:1 с Бетис, когато някои фенове обиждаха играчите при излизането им от стадиона, съобщават испанските медии. Камерите на предаването El Chiringuito de Jugones уловиха момента, в който феновете остро нападнаха играчите на Реал, докато напускаха …