Сезонът за Лос Анджелис Лейкърс приключи, но американските медии не спират да обсъждат бъдещето на Лука Дончич и Леброн Джеймс. След загубата на Лейкърс с 0:4 във втория кръг на плейофите на Западната конференция от настоящите шампиони Оклахома Сити Тъндър, започнаха дискусии за бъдещето на франчайза. Основната тема в медиите е съдбата на Леброн Джеймс. Договорът на 41-годишната легенда изтече, …