Начална страница Футбол Белингам: Не заслужих наградата за играч на мача

Белингам: Не заслужих наградата за играч на мача

Джуд Белингам се обърна към медиите на стадиона във Фоксбъро след като на Световното първенство беше обявен за най-добър играч на мача между Англия и Гана, който приключи 0:0. Младият англичанин смята, че не е заслужил наградата, но въпреки това изрази благодарност.

Белингам беше самокритичен по отношение на получената от него награда за играч на мача в равенството срещу отбора, воден от Карлос Кейрош. Той смята, че наградата “повече я заслужаваше противникът”, по-точно някой от ганските защитници. “Честно казано, не я заслужих”, започна той.

Виралната искреност и изразът на лицето

“Вероятно трябваше да бъде дадена на някой от техните момчета, които се защитаваха много добре. Благодарен съм на този, който гласува, но наградата вероятно трябваше да отиде при някой от техните момчета, които се бранеха толкова добре.”

Искрената, самокритична и скромна изява на Белингам стана вирална. Както и изразът на лицето му при позирането за официалната фотография с наградата за играч на мача. Тази снимка е хит в социалните мрежи, тъй като на нея Белингам, за разлика от всички други играчи на това събитие, има тъжен, загрижен израз на лицето. 

Заредете още свързани статии
Load More In Футбол

Вижте също

Стюардеса изненада българите на полета за Сиатъл: Вижте какво се случи преди решаващия мач

Кадър от самолета, с който пътуваха феновете на Босна и Херцеговина за Сиатъл, където пред…