Начална страница Футбол Неочаквана постъпка на Енрике след завръщането в Париж, покани играчите на вечеря, но направи неочаквано

Неочаквана постъпка на Енрике след завръщането в Париж, покани играчите на вечеря, но направи неочаквано

Футболистите на “Пари Сен Жермен” си осигуриха участие в големия финал на Шампионската лига и ще имат възможността да защитят титлата на първенците на Европа. След завръщането си в Париж, треньорът на отбора организира обща вечеря, но всички говорят за това, което Луис Енрике направи накрая.

Френските медии съобщиха, че снощи отборът на “Пари Сен Жермен” е бил на обща вечеря в един парижки ресторант, а инициатор на всичко бил Луис Енрике.

Енрике решил да събере отбора, за да отпразнуват класирането в големия финал на Шампионската лига, но това не беше единствената причина за общата вечеря.

Испанският специалист днес празнува своя 56-ти рожден ден и това беше основната причина за снощното събиране в един известен парижки ресторант.

Въпреки това, което Енрике направи накрая, никой не очакваше той изобщо да не се появи.

На вечерята дойдоха всички играчи на “Пари Сен Жермен” и чакаха треньора, но Енрике не дойде, защото искаше играчите да се отпуснат и да се насладят максимално, без да се притесняват дали той ги наблюдава.

Заредете още свързани статии
Load More In Футбол

Вижте също

Винисиус спечели бас с Анчелоти: Обеща ми, че ще бъде почти невъзможно

След победата на Бразилия с 3:0 над Шотландия, те си осигуриха първото място в Група C и к…