Начална страница Футбол Манчестър Юнайтед не взе Магуайър, Антони, Гарначо и Санчо за американското си турне

Манчестър Юнайтед не взе Магуайър, Антони, Гарначо и Санчо за американското си турне

Манчестър Юнайтед обяви списъка с 32 футболисти, които ще пътуват с отбора за САЩ за предсезонната подготовка на отбора.

Сред футболистите логично не попадат играчи като Антони, Алехандро Гарначо, Джейдън Санчо и Тайрел Маласия, които се завърнаха от наеми, но искат да напуснат “червените дяволи”. Другото най-известно липсващо име е това на Хари Магуайър, който няма да пътува поради лични причини. В САЩ няма да бъде и Маркъс Рашфорд, който съвсем скоро ще стане футболист на Барселона.

За сметка на това в списъка са трите нови попълнения в състава на Рубен Аморим – Брайън Мбемо, Матеус Куня и Диего Леон, както и някои от юношите на тима. Там е и все още невъзстановеният Лисандро Мартинес, с който няма да се бърза с включването му в игра, но е важен за добрата атмосфера в съблекалнята. Андре Онана, който също е контузен, също ще пътува.

В САЩ Манчестър Юнайтед първо ще играе срещу Уест Хам в неделя сутринта на стадион “Метлайф” в Ню Джърси. След това “червените дяволи” ще срещнат на американска земя тимовете на Борнемут и Евертън.

Заредете още свързани статии
Load More In Футбол

Вижте също

Шта си хтео, човеће?! Невероятните глупости на вратаря Муслера костваха победата на Уругвай

Футболната национална селекция на Кабо Верде продължава да пише най-красивите страници в с…